Rozwiązania ESET

SS_00003ESET jest producentem szerokiej gamy oprogramowania do zabezpieczenia systemów komputerowych przed wirusami, atakami hakerów oraz innymi zagrożeniami związanymi z wykorzystaniem Internetu.

Produkty tej marki niezmiennie plasują się w najściślejszej czołówce niezależnych rankingów.

W gamie produktów ESET znajdziemy oprogramowanie zabezpieczające bramy internetowe, serwery pocztowe, serwery plików oraz stacje robocze.

Olbrzymią zaletą oprogramowania z rodziny ESET jest dostępność wersji dla wszystkich najważniejszych obecnie na rynku systemów operacyjnych, co daje możliwość zbudowania spójnego systemu ochrony przed zagrożeniami w zróżnicowanym środowisku.

ESET jest producentem szerokiej gamy oprogramowania do zabezpieczenia systemów komputerowych przed wirusami, atakami hakerów oraz innymi zagrożeniami związanymi z wykorzystaniem Internetu. Produkty tej marki niezmiennie plasują się w najściślejszej czołówce niezależnych rankingów. W gamie produktów ESET znajdziemy oprogramowanie zabezpieczające bramy internetowe, serwery pocztowe, serwery plików oraz stacje robocze. Olbrzymią zaletą oprogramowania z rodziny ESET jest dostępność wersji dla wszystkich najważniejszych obecnie na rynku systemów operacyjnych, co daje możliwość zbudowania spójnego systemu ochrony przed zagrożeniami w zróżnicowanym środowisku.

Ochrona stacji roboczych i serwerów plikowych

Pakiet rozwiązań ESET służący ochronie stacji roboczych oraz serwerów plikowych. Dodatkowo dostępne narzędzie do centralnego zarządzania komputerami i serwerami.

ESET Smart Security Business Edition Suite to kompletna ochrona stacji roboczych pracujących pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X i Linux oraz serwerów plikowych Windows.
ESET Smart Security łączy bezkonkurencyjną ochronę antywirusową i antyspyware programu ESET NOD32 Antivirus ze skutecznym firewallem i filtrem antyspamowym.

Program ESET NOD32 Antivirus Business Edition Suite to znany i ceniony program antywirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony stacji roboczych pracujących pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X, Linux desktop oraz serwerów plikowych Windows.

ESET File Security for Linux/BSD/Solaris: Zabezpiecz swoje serwery plików Linux, BSD, Solaris oraz Novell SUSE Enterprise dzięki ESET File Security, które daje Ci ochronę w czasie rzeczywistym przed już zidentyfikowanymi i jeszcze nieznanymi zagrożeniami. Dzięki rozwiązaniom ESET nie musisz wybierać między bezpieczeństwem a wydajnością pracy – możesz mieć jedno i drugie.

ESET Enterprise Edition

Pełny pakiet rozwiązań ESET umożliwiający kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej i centralną administrację. Pełna ochrona stacji roboczych, serwerów plikowych, pocztowych, bramy internetowej oraz urządzeń mobilnych.

ESET Smart Security Enterprise Edition
Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę sieci firmowej, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne.
Wszystkimi programami firmy ESET można zarządzać zdalnie za pomocą konsoli ESET Remote Administrator.

ESET NOD32 Antivirus Enterprise Edition
Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę sieci firmowej, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne. Wszystkimi programami firmy ESET można zarządzać zdalnie za pomocą konsoli ESET Remote Administrator.

Ochrona serwerów pocztowych oraz bramy internetowej

Produkty ESET służące do ochrony sieci firmowej na styku z Internetem. Pełna ochrona przed zagrożeniami internetowymi oraz niechcianą pocztą (SPAMem).

ESET Mail Security zapewnia serwerom pocztowym pracującym na bazie Linux, BSD i Solaris skuteczną ochronę przed znanymi już i nowymi złośliwymi programami, tj. wirusami, spamem, robakami, końmi trojańskimi i innymi zagrożeniami sieciowymi.

ESET Mail Security for MS Exchange Server eliminuje wszelkie zagrożenia rozsyłane za pomocą poczty elektronicznej jak i niechciane maile (SPAM). Szkodliwe treści są wychwytywane przez filtr już na poziomie serwera – jeszcze zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody w Twojej sieci.

ESET Gateway Security chroni bramki HTTP i FTP zarówno przed już znanymi jak i nowymi wirusami, robakami, końmi trojańskimi, zagrożeniami typu spyware i innymi atakami sieciowymi.
ESET Gateway Security nie wywiera dodatkowego wpływu na środowisko, w którym działa. W połączeniu z jego umiejętnością szybkiej reakcji sprawia to, że program dobrze spełnia wymagania systemów z dużym natężeniem ruchu sieciowego.

ESET Mail & Gateway Security
Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę serwerów pocztowych oraz bramy internetowej.
W ramach pakietu możesz korzystać z ochrony antywirusowej na serwerach pocztowych opartych o systemy Linux/BSD/Solaris/MS Exchange oraz chronić bramę internetową opartą na systemie Linux/BSD/Solaris.

ESET Remote Administrator – konsola centralnego zarządzania

Konsola umożliwiająca centralne zarzą