PaloAlto

Firma Palo Alto Networks™ jest producentem nowej generacji systemów zabezpieczeń opartej na polityce bezpieczeństwa bazującej na użytkownikach i granularnej kontroli używanych przez nich aplikacji oraz zawartości transmitowanej poprzez sieć przedsiębiorstwa.

Opatentowana przez Palo Alto Networks technologia App-ID™ bezbłędnie identyfikuje aplikacje sieciowe niezależnie od używanych portów, protokołów, taktyki transmisji czy nawet szyfrowania SSL. Analizuje także zawartość w celu zatrzymania szerokiego spektrum zagrożeń związanych z wyciekiem informacji – wszystko bez degradacji wydajności i przepustowości 10Gbps.

Ze względu na skonsolidowanie systemów zabezpieczeń w jedną platformę przy jednocześnie nowym podejściu do budowy polityki bezpieczeństwa, istnieje możliwość bezpiecznego używania aplikacji Web 2.0 z gwarancją poufności dla naszego biznesu przy silnej redukcji kosztów zakupu i wdrożenia.

Rodzina nowej generacji systemów bezpieczeństwa Palo Alto Networks pozwala zatem na bezprecedensowe kontrolowanie i monitorowanie używanych aplikacji sieciowych, użytkowników i zawartości przepływających przez sieć przedsiębiorstwa.

Platformy  bezpieczeństwa Palo Alto są dostępne zarówno w postaci sprzętowej jak i zwirtualizowanej, zapewniając dokładnie takie same funkcje zapory nowej generacji i łatwości zarządzania. Ponadto  scentralizowana platforma zarządzania – Panorama jest również dostępna w postaci sprzętowej i wirtualnej.

PA4050_FrontWtop_375

Palo Alto Networks oferuje szereg firewalli nowej generacji. Dowiedz się, które zapora Platforma może najlepiej chronić użytkowników, treści i aplikacji.

PA-7050
PA-5000 Seria
PA-3000 Seria
PA-2000 Seria
PA-500
PA-200