Systemy videomonitoringu CCTV

Czym jest videomonitoring?
Oferowane przez Primar-IT systemy videomonitoringu to wysoce wyspecjalizowane rozwiązania sprzętowe, które umożliwiają stały podgląd i rejestrację obrazów z kamer video. To specjalistyczne rozwiązanie charakteryzuje się bardzo wysoką jakością rejestrowanego obrazu, elastycznością dopasowania do potrzeb klienta, adaptacją do stałej pracy zdalnej, bez potrzeby angażowania dodatkowych nakładów finansowych.

videomonitoringGłównym celem działania systemów videomonitoringu jest ochrona obiektów poprzez stałą obserwację i rejestrację obrazu. Oprócz tego systemy mogą znajdować również wiele innych zastosowań wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały nadzór. System videomonitoringu może funkcjonować na dwóch płaszczyznach: jako wolnostojący nie potrzebujący obsługi system, pracujący zgodnie z wytyczonym harmonogramem lub jako centrum nadzoru pracujące pod stałą kontrolą operatora.

Primar-IT dostarcza Państwu sprzęt wyłącznie najlepszej klasy poprzez współpracę z najlepszymi na świecie producentami przemysłowego sprzętu wizyjnego jak Novus czy Axis.

Oferujemy systemy videomonitoringu następujących firm:

iq
IQinVision

Producent kamer video IP wysokiej rozdzielczości

pobrane
Axis

Producent internetowych i sieciowych kamer monitorujących oraz rejestratorów video

novus_logo
Novus

Firma produkująca komponenty dla systemów videomonitoringu