Informacje o producencie

signotec jest…

08-producent1…rynkowym i technologicznym liderem w dziedzinie podpisów elektronicznych składanych z wykorzystaniem padów piórkowych lub komputerów typu Tablet PC. Za pomocą produktów firmy Signotec użytkownik może podpisywać się jak zazwyczaj, również elektronicznie, optymalizować procesy biznesowe, unikać zakłóceń środków przekazu informacji, uwierzytelniać osoby i tworzyć dokumenty spełniające wymagania prawa. Dokumenty elektroniczne podpisywane w taki sposób mogą być zawsze sprawdzone, wszędzie i przez wszystkie osoby, bez jakichkolwiek technicznych zawiłości. Dzięki rozwiązaniom signotec do składania podpisu, podpisywanie jest proste i bezpieczne, tak jak zawsze było. Podpis, co jest istotne, składa się bezpośrednio na dokumencie elektronicznym. W ten sposób można przeciwdziałać kosztownym zakłóceniom w obiegu dokumentów, które są niepewne w przypadku użycia papieru, zaś dokumenty elektroniczne są zabezpieczane podpisem elektronicznym i mogą być poddawane weryfikacji. Dlatego operacje handlowe można prowadzić w pełni cyfrowo – elektronicznie.

Klientami firmy Signotec są międzynarodowe korporacje przemysłowe, sieci sklepów i przedsiębiorstwa, liczne grupy organizacji finansowych oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Wszystkie te organizacje doszły do wniosku, że praca z zastosowaniem zwykłego papieru jest często zbyt kosztowna lub nieefektywna, więc zdecydowano o prowadzeniu procesów w sposób elektroniczny, z podpisem, lecz bez papieru.

Firma Signotec została utworzona…

…w 2000 roku. W wyniku wczesnego rozpoznania znaczenia podpisów elektronicznych firma Signotec prężnie rozwija się wprowadzając rozwiązanie na kolejne rynki.

Dzięki naszej wiedzy…

…Signotec jest jedyną firmą, która dostarcza techniki, narzędzia i szkolenia odpowiednie do dokumentacji biegłych sądowych w celu uwierzytelnienia podpisów elektronicznych uznawanych sądownie.

Nasz dorobek intelektualny i katalog produktów…

…są jedyne w swoim rodzaju w tej branży, umożliwiając składanie podpisów elektronicznych, które są w pełni prawnie wiążące.

Ponieważ jesteśmy firmą prywatną…

…i ściśle powiązaną rodzinnie, możemy skierować całą uwagę na naszych klientów i ich potrzeby. Bardziej niż na zależności od bieżących warunków rynkowych skupiamy się na wypełnianiu obietnic danych klientom. Firmy i poszczególne osoby, które polegają na naszych obietnicach, to setki tysięcy indywidualnych użytkowników oraz tysiące korporacji wszystkich wielkości; wiele z nich jest dużymi, dobrze znanymi firmami.

Made in Germany

Jest rzeczą oczywistą, że jakość osiąga się poprzez znakomite warunki pracy i rozsądne regulacje płacowe. Jest to również rezultat wpływu edukacji i szkoleń, uczciwej zapłaty oraz wysokiej motywacji pracowników. Nasze produkty, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego, nigdy nie przegrywają z produktami naszych konkurentów. Te czynniki są zawsze pożądane przez naszych klientów na całym świecie. Z tego powodu stanowiska pracy naszych pracowników są bezpieczne.

Kompletne rozwiązanie signotec…

…obejmuje zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Jedno i drugie jest produkowane w Niemczech i zawsze jest dopasowane do siebie. Dzięki rozwiązaniom firmy Signotec nie ma żadnego ryzyka, że sprzęt czy oprogramowanie od innych dostawców będą w przyszłości niekompatybilne ze sobą czy z systemem operacyjnym.
W Polsce dystrybutorem firmy signotec jest jej partner: firma PRIMAR – Information Technology z Warszawy.